Skåp vitlackerat

Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat
Skåp vitlackerat

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, vitlackerad furu, dörrpar med räfflade speglar med bakomvarande hyllinredning, 2 lådor med dragringar i patinerad mässing, etikettmärkt Industriaktiebolaget Furuplywood, Kristinehamn, Sweden, nyckel medföljer, höjd ca 148, 100 x 40 cm

Bruksslitage, senare bemålning

473721

2017-07-13