Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 6 st., varmböjd bok, slät ryggbricka, perforerad sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 93, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, senare bemålning, smärre skador
473722
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här