Stolar böjträ

Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st., varmböjd bok, slät ryggbricka, perforerad sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 93, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, smärre skador

473722

2017-07-13