Stockholmsmotiv

Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

J HOLMBÄCK (1900-tal): Stockholmsskymning, signerad J Holmbäck, daterad -27, olja på duk, ca 70x100 cm

473723

2017-07-13