Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
J HOLMBÄCK (1900-tal): Stockholmsskymning, signerad J Holmbäck, daterad -27, olja på duk, ca 70x100 cm
473723
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här