Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1897-1951), Fors, signerad Fredriksson 33, olja på duk, ca 56 x 38 cm
473726
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här