Figge Fredriksson oljemålning

Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1897-1951), Fors, signerad Fredriksson 33, olja på duk, ca 56 x 38 cm

473726

2017-07-13