Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD LINDBERG (1901-1976), "Isen bryter upp, Nybroviken", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 81 x 50 cm

473728

2017-07-13