Allan Ebeling oljemålning

Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning
Allan Ebeling oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALLAN EBELING (1897-1975)," I tygboden ll", signerad á tergo Allan Ebeling 1951-52, olja på duk, ca 117 x 89 cm

473729

2017-07-13