Broscher silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCHER, 6 st., silver, delvis med markasiter, varav en med flerfärgad emalj föreställande en slöjstjärt samt en salamander med dekor av turkosimitationer, 2 med blå och gul trappslipade syntetiska stenar, stämplade John Lindgren, Sala 1950
Markasiter och stenar saknas, emaljskador
473738
2017-07-13