Broscher silver

Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver
Broscher silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCHER, 6 st., silver, delvis med markasiter, varav en med flerfärgad emalj föreställande en slöjstjärt samt en salamander med dekor av turkosimitationer, 2 med blå och gul trappslipade syntetiska stenar, stämplade John Lindgren, Sala 1950

Markasiter och stenar saknas, emaljskador

473738

2017-07-13