Oljemålning med landskap

Oljemålning med landskap
Oljemålning med landskap
Oljemålning med landskap
Oljemålning med landskap
Oljemålning med landskap
Oljemålning med landskap

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka i klipplandskap, olja på duk, otydligt signerad och daterad 25, 33x42 cm

473751

2017-07-14