Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): Höstlandskap, otydligt signerad, olja på duk 33x50 cm
473752
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här