Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Höstlandskap, otydligt signerad, olja på duk 33x50 cm

473752

2017-07-14