Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONI TAPIES (1923-2012): "Grafisme sobre paper", signerad Tapies, färgetsning, HC, bladmått, 58x76 cm
gulnad
473754
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här