Antoni Tapies färgetsning

Antoni Tapies färgetsning
Antoni Tapies färgetsning

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Grafisme sobre paper", signerad Tapies, färgetsning, HC, bladmått, 58x76 cm

gulnad

473754

2017-07-14