Kework Zabounian blandteknik

Kework Zabounian blandteknik
Kework Zabounian blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KEWORK ZABOUNIAN (samtida): Badande kvinnor, signerad och daterad Kewórk Zabounian -85, blandteknik på papper, 99x115 cm

473755

2017-07-14