Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i getskinn, ställning i gulmetall, diameter ca 53, höjd 61 cm
Slitage, mindre ytskador
473756
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här