Aldo Tura barvagn sommar

Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar
Aldo Tura barvagn sommar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i getskinn, ställning i gulmetall, diameter ca 53, höjd 61 cm

Slitage, mindre ytskador

473756

2017-07-17