Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
VAS, Anders Bruno Liljefors, omkring 1900-talets mitt, signerad ABL med Gustafsbergs studiohand, stengods, höjd ca 21 cm
473757
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här