Anders Bruno Liljefors vas

Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas
Anders Bruno Liljefors vas

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

VAS, Anders Bruno Liljefors, omkring 1900-talets mitt, signerad ABL med Gustafsbergs studiohand, stengods, höjd ca 21 cm

473757

2017-07-17