Soffbord med glasskiva
2017-07-17
473758
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD med infälld glasskiva, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 45, diameter ca 100 cm
Ytskador, fläckar