Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD med infälld glasskiva, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 45, diameter ca 100 cm
Ytskador, fläckar
473758
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här