Soffbord med glasskiva

Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD med infälld glasskiva, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 45, diameter ca 100 cm

Ytskador, fläckar

473758

2017-07-17