Peter Dahl färglitografi sommar

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

473761

2017-07-17