Skrivbyrå med vitrindel

Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel
Skrivbyrå med vitrindel

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1800-talets första hälft, England, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 215, 108x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Inredning saknar enstaka dragknoppar, nyckelbussning saknas, lagningar, sprickor, skador

473763

2017-07-17