Vägglykta

Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta
Vägglykta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLYKTA, omkring 1900, för fotogen, bronserad plåt, invändigt med reflektor, höjd ca 51 cm

Bucklor, senare bronsering, slitage

473783

2017-07-13