Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATBORD, mahogny, 1900-tal, 2 iläggsskivor vardera ca 60, höjd ca 75, diameter 126 cm

Omarbeted med äldre delar, blekt, slitage, eniläggskiva senare

473784

2017-07-13