Lyktor i mässing

Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing
Lyktor i mässing

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LYKTOR, 4 st, 1900-talets början, mässing, varav en märkt Lampe-Pigeon, höjd ca 17,5-38 inkl brännarrör

Skador och mindre nagg, glas saknas delvis

473787

2017-07-13