Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LYKTOR, 4 st, 1900-talets början, mässing, varav en märkt Lampe-Pigeon, höjd ca 17,5-38 inkl brännarrör
Skador och mindre nagg, glas saknas delvis
473787
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här