Schackspel

Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHACKSPEL, troligen Ryssland,1900-talets senare del, pjäser i brons, ihopfällt ca 30x15, utfällt 30x30 cm

Slitage

473793

2017-07-14