Armbandsur Certina

Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, stavindex, centrumsekund, boettnr. 5109025 251784, cal. 25-36, diameter ca 32 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar armband, repor

473801

2017-07-13