Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTORAM, omkring 1900, ståletsning, motiv av putto och blommor, höjd ca 33x23 cm
Slitage
473804
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här