Fotoram

Fotoram
Fotoram
Fotoram
Fotoram
Fotoram
Fotoram

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTORAM, omkring 1900, ståletsning, motiv av putto och blommor, höjd ca 33x23 cm

Slitage

473804

2017-07-13