Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, utdragbar, 1800-talets slut, skuren dekor, bemålad, höjd 97, 115x56 cm

Senare bemålad

473816

2017-07-14