Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÅSSKÅL, silver, Finland, 1850-tal, otydliga stämplar, höjd ca 10, diameter 15 cm, vikt ca 221 g
Gåvogravyr med datering 1867
473817
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här