Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, spännramen märkt 185 Coll. Alex. Bonet(?), olja på duk, ca 65x54 cm

Mindre retuscher

473821

2017-07-14