Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, spännramen märkt 185 Coll. Alex. Bonet(?), olja på duk, ca 65x54 cm
Mindre retuscher
473821
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här