Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, teak, 1950-tal, stålstomme på hjultrissor, höjd ca 68, 50x42 cm
Bruksslitage
473839
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här