Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, teak, 1950-tal, stålstomme på hjultrissor, höjd ca 68, 50x42 cm

Bruksslitage

473839

2017-07-14