Håkan Rehnberg

Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg
Håkan Rehnberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÅKAN REHNBERG (född 1953): "Iliaden", 2 goaucher, 3 akvatint samt 1 blandteknik på papper i mapp, samtliga monogramsignerade, mått ca 54 x 36 cm, signerad på insida av mapp, numrerad 17/30, utgiven i Stockholm 1984

473844

2017-07-14