Slaktbänk

Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk
Slaktbänk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAKTBÄNK, industribord, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm

Kraftigt slitage, patina

473847

2017-07-14