Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, bestickschatull, höjd ca 90, 170x42 cm

Visst slitage

473848

2017-07-14