Fåtölj 1950-tal

Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, Sverige, 1950-tal, mönstrad sammetsklädsel med ben i lackat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 38 cm

Visst slitage, dammar något

473849

2017-07-14