Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, Sverige, 1950-tal, mönstrad sammetsklädsel med ben i lackat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 38 cm
Visst slitage, dammar något
473849
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här