Taklampa bukett

Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, metall, 1900-talets senare del, bukettformad med 8 stearinljusformade glödlampshållare, höjd ca 60, diameter 80 cm

Visst slitage, ljushållare med skador

473851

2017-07-14