Josef Schibli

Josef Schibli
Josef Schibli

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF SCHIBLI (född 1925): "Kulturfragment 3", färglitografi, signerad, numrerad 13/175, ca 65x49 cm

473852

2017-07-14