Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1920/30-tal, rulljalusi med bakomvarande schatull samt hyllor, höjd ca 76, 92x36 cm
Visst slitage
473853
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här