Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1920/30-tal, rulljalusi med bakomvarande schatull samt hyllor, höjd ca 76, 92x36 cm

Visst slitage

473853

2017-07-14