Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Gråtrutar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk, ca 46x55 cm

473856

2017-07-17