Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Gråtrutar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk, ca 46x55 cm
473856
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här