Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÖSKED, KAFFESKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, ströskeden med dekor av fågelklo, förgylld sked med niellodekor, längd 10,5 resp 16 cm, vikt ca 70 g
Strösked med monogram
473858
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här