Strösked kaffesked Ryssland silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖSKED, KAFFESKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, ströskeden med dekor av fågelklo, förgylld sked med niellodekor, längd 10,5 resp 16 cm, vikt ca 70 g

Strösked med monogram

473858

2017-07-24