Royal Copenhagen Blå Blomst kaffeservis

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROYAL COPENHAGEN, Blå blomst, kaffeservis, 28 dlr, porslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, uppläggningsfat, gräddkanna, sockerskål med lock, tandpetarhållare

Bruksslitage, enstaka nagg kan förekomma

473860

2017-07-14