Royal Copenhagen Blå Blomst kaffeservis
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROYAL COPENHAGEN, Blå blomst, kaffeservis, 28 dlr, porslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, uppläggningsfat, gräddkanna, sockerskål med lock, tandpetarhållare
Bruksslitage, enstaka nagg kan förekomma
473860
2017-07-14