Andreas Eriksson oljemålning

Andreas Eriksson oljemålning
Andreas Eriksson oljemålning
Andreas Eriksson oljemålning
Andreas Eriksson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "Screensaver (Clarion)", signerad och daterad a tergo Andreas Eriksson Dalagården 2002, olja på duk, ca 60x60 cm

473868

2017-07-17