Stolar 4 st 1960-tal

Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1960-tal, stomme i målad bok, ursprungligen med sitsar i flätat papperssnöre, enligt inköpta på 1965 på Nordiska Kompaniet, Stockholm, senare sadelgjord, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 2 stolar med trasig sits

473869

2017-07-14