Stolar 4 st 1960-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-tal, stomme i målad bok, ursprungligen med sitsar i flätat papperssnöre, enligt inköpta på 1965 på Nordiska Kompaniet, Stockholm, senare sadelgjord, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, 2 stolar med trasig sits
473869
2017-07-14