Skå jugend

Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend
Skå jugend

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, jugend, 1920/30-tal, tillverkat vid CE Jonsson, Stockholm, mahogny, glasdörrar dekorerade med fjärillar i bl.a. pärlemor, pelare i glas, brickmärkt, delbart vid transport, höjd ca 188, 116x52 cm

Visst slitage

473874

2017-07-14