Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, omkring 1900, jugend, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 76, 111x62 cm
Delvis blekt skiva, smärre ytskador, nyckel saknas
473876
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här