Skrivbord i jugend

Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend
Skrivbord i jugend

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, jugend, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 76, 111x62 cm

Delvis blekt skiva, smärre ytskador, nyckel saknas

473876

2017-07-14