Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 125x43 cm

473878

2017-07-15