Bockbord i furu

Bockbord i furu
Bockbord i furu
Bockbord i furu
Bockbord i furu
Bockbord i furu
Bockbord i furu
Bockbord i furu
Bockbord i furu

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75, 153x74 cm

Bruksslitage

473880

2017-07-14