Däckstol 1950-tal

Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal
Däckstol 1950-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOL, med lös fotpall, 1950-tal, justerbar, lösta dynor

Slitage

473883

2017-07-14