Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Damer i rött, signerad Charles Sjöholm, olja på pannå, ca 46,5 x 38,5 cm

473885

2017-07-14