Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Damer i rött, signerad Charles Sjöholm, olja på pannå, ca 46,5 x 38,5 cm
473885
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här