Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, fasettslipat glas, skuren genombruten dekor, 100x82 cm

Senare glas, skador

473887

2017-07-14